Jurata, ul. Ratibora 28

Jurata, ul. Ratibora 28

Willa Anna

Apartamenty w Juracie

Willa Anna

Apartamenty w Juracie

Pokoje do wynajęcia w Juracie

Pokoje w Willi Anna

Willa Anna to, oprócz apartamentów, przestronne i dobrze wyposażone pokoje do wynajęcia. W Juracie pokoje gościnne czekają na naszych gości od maja do końca sezonu letniego.

Pokój dwuosobowy

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone, kameralne pokoje z łazienka. Ten przytulny i komfortowy pokój przeznaczony jest dla 2 Gości. W każdym z pokoi znajdą Państwo zestaw sztućców, zastawę i lodówkę. W pokoju znajduje się również telewizor oraz wieża HiFi.

Pokój czteroosobowy

Pokój czteroosobowy idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wakacji. W pokoju znajduje się duże łoże małżeńskie oraz dwie, wygodne sofy. Nie zabrakło również centrum rozrywki w postaci telewizora oraz wieży HiFi.

W łazience znajdziecie Państwo podstawowe kosmetyki, komplet ręczników oraz suszarkę do włosów.

Pokoje do wynajęcia w Juracie

Pokoje gościnne na Półwyspie Helskim nie bez powodu są co roku niezwykle oblegane przez turystów z całej Polski. Kurortowa okolica przyciąga ogromną liczbę osób chcących odpocząć i odciąć się od codziennych trosk. Wbrew pozorom miejsce, w którym nocujemy podczas wakacji również nie pozostaje bez znaczenia – w końcu dobry sen oraz mile spędzony wieczór są warunkiem koniecznym do cieszenia się z uroków nadmorskich miejscowości następnego dnia! Dlatego też Willa Anna oferuje swoim klientom możliwość spędzenia urlopu w niezwykłym miejscu. Poza komfortowymi apartamentami mamy w swojej ofercie również przestronne pokoje gościnne. Jurata jest miejscowością chętnie odwiedzaną przez turystów, dlatego też urządzając nasze pokoje staraliśmy się jak najbardziej im dogodzić.

Pokoje

Willa Anna ma swojej ofercie pokoje dwu- oraz czteroosobowe. W każdym z nich znajduje się łazienka, telewizor oraz wieża HiFi. Wszystkie nasze pokoje gościnne wyposażone są oprócz tego w podstawowe elementy codziennego użytku, takie jak sztućce czy zastawa stołowa. Dodatkowo w czteroosobowych pokojach do Państwa dyspozycji są podstawowe kosmetyki oraz suszarka do włosów. Dlatego też gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych pokoi do wynajęcia. W Juracie czekamy na Państwa od maja do końca letniego sezonu!

Atrakcje

Decydując się na pokój w Willi Anna w Juracie zapewniasz sobie wczasy w miejscu, z którego szybko dostaniesz się zarówno nad morze i na molo, jak i do centrum miejscowości. Spacer w te miejsca zajmuje zaledwie parę minut! Dlatego też jeśli zamierzasz wykorzystać swój urlop w pełni, warto skorzystać z naszej oferty!

Jeśli więc szukają Państwo pokoju do wynajęcia w Juracie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Naszym celem jest przede wszystkim Państwa komfort, dlatego też od początku istnienia Willi Anna staramy się zapewnić Państwu jak najlepszy odpoczynek i jak najwięcej zadowolenia ze spędzonych u nas wczasów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Willa Anna

Apartamenty w Juracie

ul. Ratibora 28
84-141 Jurata
+48 602 727 280
kontakt@willa-anna.pl

Współrzędne GPS

54.6813905 N
18.7147849 E

Willa Anna

Apartamenty w Juracie

ul. Ratibora 28
84-141 Jurata
tel. +48 602 727 280
kontakt@willa-anna.pl

Współrzędne GPS

54.6813905 N
18.7147849 E

© Copyright 2020 by Willa-Anna.pl

Projekt i realizacja WebCentre.pl

© Copyright 2020 by Willa-Anna.pl

Projekt i realizacja WebCentre.pl